P purko Registered 3 Септември 2009 #1 Имам клипове по 500 - 700 мв във формат AVI. Как да ге направя до 100 мв. в Какъв формат и с коя програма?
Имам клипове по 500 - 700 мв във формат AVI. Как да ге направя до 100 мв. в Какъв формат и с коя програма?
S shukri_93 Registered 4 Септември 2009 #3 В 3gp но качеството мн ще се развали.С програмата Xilisoft Video Converter Wizard 3