Здравейте снощи нямах ток за малко и когато го включиха веднага го изключиха като предупреждение че няма да има скоро и от тогава като си пуснах юпиеса на акумулатор чакам да ми зареди уиндоуса дава грешка много бързо и не мога да прочета и рестартирва след това бутам диска за инсталация на уиндоус и като стигне да избирам дискове за инсталация не излиза нищо сякаш нямам хардуер след това пуснах убунту диска без инсталация и сега проверих мога да си отварям дисковете и вътре са ми всичките филми и игри но не мога да имам уиндоус и сякаш нямам дискове как става тая работа и как да го оправя 