Системата е авторска и това не е гора! И е на Ивайло Стефанов Иванов. А този който пише в темите в php раздела го имам в скайп и досажда много било то за елементарни грешки ... и снимката е точно от този от скайп ... кода му е пълна боза дори и 5 годишен ще му бутне сайта