Грешка - 4images...

GaTio2

Registered
Код:
Warning: move_uploaded_file(./data/media/1/funny0046.jpg) [function.move-uploaded-file]: failed to open stream: No such file or directory in /www/funny-bg.net/pics/root/includes/upload.php on line 113

Warning: move_uploaded_file() [function.move-uploaded-file]: Unable to move '/tmp/phpAWxkzC' to './data/media/1/funny0046.jpg' in /www/funny-bg.net/pics/root/includes/upload.php on line 113
това е грешката и я дава като се мъча да кача картинка на локал хоста всичко е ок ама тука като я кача на хост и дава това ако имате идеи кажете цялата папка където принципно се качват картинкити е 0777 права :oops:

4images 1.7.7 версия http://pics.funny-bg.net/ тука съм я качил дето не баца ъплоада

оф човек помагай а не искай линкове
http://www.4homepages.de/4images/download.php

някой от папките няма CHMOD 777 за това най-вероятно прави така

коя точно от папките на локал хоста всички са 777 права
едит: оставете почвам чета как се инсталва ... :lol:

не съм оправял права на никоя папка
просто я инсталирах и си тръгна ... просто в момента немога да дам сайта щото имам проблем със реал ип-то ето картинка

896919a.jpg

абе човек на локал хост си я качил на ли тоест на твоя компютър ? там всички файлове и папки са с 777 права аз сега четох инсталационния файл ама пак нещо неще ...
как на къв хост я качвам ? в нета на моя комп бачка всичко

GaTio2 каза:
абе човек на локал хост си я качил на ли тоест на твоя компютър ? там всички файлове и папки са с 777 права аз сега четох инсталационния файл ама пак нещо неще ...
как на къв хост я качвам ? в нета на моя комп бачка всичко

тва те питах :D да ли в нета я качваш или на твоя комп мъчиш ... и имах предвид че на моя комп тръгва ..

Правиш файла с който качваш с 777 права папката в която качваш също !

човек чета инсталациония файл и всичко е 777 права ся ще видя всичко направя 777 и да видя дали ще стане и ще я инстал на ново

абе на абсолютно всички файлове дадох 777 и неще ся ще я инстал на ново...

оле не предавам се ... не става всички файлове и папки 777 и неще :x :x :x

Горе