Грипни ваканции

A

Anonymous

Guest
Привет, колеги. Някой да има представа дали обмислят да пуснат и гр. София в грипна ваканция, защото според мен това е пълна тъпанарщина да не пуснат големите градове като Бургас, София в грипна ваканция, а да пускат малките градчета.

A

Anonymous

Guest
Има цели градове, в които училищата са затворили за седмица, заради грипна епидемия. Преди няколко дни по новините казаха, че се очаква да пуснат и София, тъй като наближавала голяма грипна епидемия.

tedo96

Registered
И аз се надявам в Пловдив да ни пуснат във ваканция, за да ми остане малко време за кодене, ама...

kriss

Registered
K0ceTo каза:
Няма :), даже във Варна са на училище в понеделник.
Да, да се надяваме че във вторник няма да ни пуснат.. То утре ако температурата в стаята е под 10 градуса аз се прибирам :?

djman

Registered
Нали се сещате, че ако пуснат в грипна, ще си вземат от априлската. Поне тук се говорят такива неща.

A

Anonymous

Guest
Аз съм разбрал, че от никъде няма да взимат, просто ще ни пуснат една седмица заради грипните епидемии. Обаче ми е интересно, защо не ни пускат вече, като даже утре сутринта ще е -20 градуса, а през деня -10, -11.

djman

Registered
nfarkt каза:
Аз съм разбрал, че от никъде няма да взимат, просто ще ни пуснат една седмица заради грипните епидемии. Обаче ми е интересно, защо не ни пускат вече, като даже утре сутринта ще е -20 градуса, а през деня -10, -11.

Добре де, какво общо имат минусовите температури с грипа? Пък -10 нищо не е, да не сме някакви пусита тука... ПЪК и в училищата уж е топло.

По-скоро трябваше да има 1 ден ваканция между сроковете, но... България.

A

Anonymous

Guest
Температурата има значение, защото например от минусовите градуси, хората с по-слаба имунна защита, могат да се тръшнат с някой грип, то за това казват, че настъпва голяма грипна епидемия, и трябва да се пазим...

djman

Registered
Трябва да се пазим, наистина.
---

Мен ми е кофти, че във Варна в петък беше неучебен ден, а утре ще са с намалени часове. Да не би в Козлодуй да е по-топло (сега е -20*C) или по-непроходимо (25см сняг поне)? българия...

lub4o

Registered
djman каза:
nfarkt каза:

Добре де, какво общо имат минусовите температури с грипа? Пък -10 нищо не е, да не сме някакви пусита тука... ПЪК и в училищата уж е топло.

По-скоро трябваше да има 1 ден ваканция между сроковете, но... България.

Наистина, поне да имаше 1 ден междусрочна ... Сега на 6-ти се прибирам в 21:00 от даскало и на 7-ми сутринта в 5:30 даскало :shock:

При -10 градуса в 5:00 не е много приятно с тези икаруси.
И да няма ваканция, мойта започва от утре. :)

Горе