НЕ искам да кажа , че съм много прост и търся начин аз да си правя домейни без да давам пари ИМАЛИ ТАКЪВ НАЧИН ? :twisted: Сървар ли ко треа да напрая нали все от някаде и другите хостинг компании ги зимат :lol:
Абе хора искам да си направя просто 2-3 домейна самичак и да не плащам на никой това ми е целта ... Няма значение дали мога да направя БГ или нет или орг ... Просто целтами е да си направя за сайтовете домейни , а не да пълня джобовете на хостинг провайдарите
А и щом тези могат големите фирми значи и аз мога просто кажете как става
Регистрираш си фирма с примерно име Тодорко-Регистратор АД,свързваш се с Internet Corporation for Assigned Names and Numbers ,и им казваш че искаш да продаваш домейни на територията на ..примерно Тимбукту..щото за България вече е заето.И ако се навият,ще купуваш от тях домейни ,ще ги препродаваш на мирните юзъри от Тимбукту и ще станеш милионер
Човека иска да си инсталира няква програма и в някое поле да напише (fuckme.penko) и да почне да съществува такъв домейн.Не ставаа пич , или цакаш или ще си го опен по ип.Според мене са супер евтини домейните ... и няма смисъл да се стискаш.