ДОМЕЙН ? КАК ?

Teodotko

Registered
Как да си направя домейн на собственото ПС ? Се пак суперхостинг и другите провайдари ги зимат от някаде :!:
 
Goodady май предлагат такава услуга с/у 20 $ на менсе ако не се лъжа.
 
Май не ме разбра аз искам да си направя на домашния компютър сървар ли какво треа да е незнам и да си правя сам домейните :twisted:
 
Superhosting регистрира домейните през bgregistrator или registrator.bg беше

Човека иска да каже че ако си направи хостинг сайт, ако някой потребител си къпи домейн той как да го регистрира в World wide web
 
НЕ искам да кажа , че съм много прост и търся начин аз да си правя домейни без да давам пари ИМАЛИ ТАКЪВ НАЧИН ? :twisted: Сървар ли ко треа да напрая нали все от някаде и другите хостинг компании ги зимат :lol:
 
Абе хора искам да си направя просто 2-3 домейна самичак и да не плащам на никой това ми е целта ... Няма значение дали мога да направя БГ или нет или орг ... Просто целтами е да си направя за сайтовете домейни , а не да пълня джобовете на хостинг провайдарите :cry:

А и щом тези могат големите фирми значи и аз мога просто кажете как става :(
 
Е...всъщност е възможно :)

Регистрираш си фирма с примерно име Тодорко-Регистратор АД,свързваш се с Internet Corporation for Assigned Names and Numbers ,и им казваш че искаш да продаваш домейни на територията на ..примерно Тимбукту..щото за България вече е заето.И ако се навият,ще купуваш от тях домейни ,ще ги препродаваш на мирните юзъри от Тимбукту и ще станеш милионер :)
 
Човека иска да си инсталира няква програма и в някое поле да напише (fuckme.penko) и да почне да съществува такъв домейн.Не ставаа пич , или цакаш или ще си го опен по ип.Според мене са супер евтини домейните ... и няма смисъл да се стискаш. :D
 

Back
Горе