Дайте идея за ник.

shukri_93

Registered
Дайте идея за ник.Аз се чудя но нищо немога да се сетя. Искам да бъде нещо което само да бъде мое не от най-срещаните никове.Давам пример.SandPrince.Това никъде другаде не съм го срещал нито знам къкво означава :D Мислех си нещо за IronEagle ама... :lol:
 
shukri_93 каза:
Дайте идея за ник.Аз се чудя но нищо немога да се сетя. Искам да бъде нещо което само да бъде мое не от най-срещаните никове.Давам пример.SandPrince.Това никъде другаде не съм го срещал нито знам къкво означава :D Мислех си нещо за IronEagle ама... :lol:

значи "Пясъчния Принц" , някои във форума чат пат ми викат "песъчко" :D :D :D
вдъхновено е от любимата ми игра prince of persia :)

//Off: кога чукнах 5000 поста...ОМГ :D
 

Back
Горе