Дайте предложение за подарък...

shukri_93

Registered
Значи след няколко дни приятелката ми има рожден ден и се чудя какво да и взема.. Знам само че ще е сребърна гривна.. Дайте предложение за някаква по хубава дамска гривна за цена, да кажем г/д 100лв..

Мерси и извинете ако темата не е за тук..

Е, добре бе човек. Знаеш какво искаш да и вземеш, еми отиди по магазините и разгледай.

След като си решил какво искаш да вземеш и си избрал и максимума пари които може да похарчиш не виждам какви предложения очакваш от нас? :idea:

Най-добре би било ако отидеш в някой бижутерски магазин и кажеш на човека който работи там какво искаш и какъв ти е бюджета и ведната ще ти предложат нещо подходящо. :)

За 100 лева можеш да и вземеш ланец за врата.. :D

Защо не вземеш някаква гривна за 50-60 лева и за другите пари един голям букет с цветя? :twisted:

BBC91 каза:

Защо не вземеш някаква гривна за 50-60 лева и за другите пари един голям букет с цветя? :twisted:
Защото букета ще увехне и ще си иде ...,а гривната ще седи вечно(ако не се скъса де :D).

Аз съм "ЗА" да купиш гривна от 100 лева.Потърси в интернет,защото по магазините избора не е толкова голям.

critrate каза:
BBC91 каза:

Защото букета ще увехне и ще си иде ...,а гривната ще седи вечно(ако не се скъса де :D).

Аз съм "ЗА" да купиш гривна от 100 лева.Потърси в интернет,защото по магазините избора не е толкова голям.

Точно това е, в магазините няма кой знае какъв избор ( при положение и че съм от малък град..)
Затва питах тук, да ми предложете някоя, или някой онлай магазин от където да взема.. :)

има страшно много онлайн магазини :)
пишеш в гоогле - божута или гривни.

ето един сайт с гривни - http://bijutata.bg/%D0%B3%D1%80%D0%B8%D0%B2%D0%BD%D0%B8

-сваровски-lucky-blue.jpg

Само да споделя че е вярно това за букета че ще увехне след няколко дни, но голям букет ще направи много голямо впечетление на жена. Сигурно са много малко жените които не биха се зарадвали на голям букет, повечето биха се зарадвали повече на букета от колкото на гривната :) Искаш ли да зарадваш жена - подари й букет :p

Другото което е ... сребърна гривна за 100 лв няма ли да е много кичозна и масивна за момиче ? То както се вижда от линка на колегата, най - скъпата е 48лв и е с камъни сваровски. По добре и купи някой комплект примерно гривна с обеци и пак ще ти останат пари за хубав букет :)

То ти си познаваш най - добре момичето, но според мен един по семпъл и изчистен комплект гривна и обеци (примерно) без някакви солидни камънаци :D по него и един голям хубав букет ще е много по добре от някоя солидна гривна за 100 лв.

И само още нещо :) колкото и да е малък града в който живееш мини и разгледай какво продават - друго си е да видиш нещата на живо.

@DarkAngelOfhope е прав за букета. Когато завърших подарихме на класната букет за 80лв., беше с рози на 10 реда, по не знам колко рози на ред. Беше си огромен. Та, ако взимаш някоя гривна до 50-60 лв, то и вземи хубав букет за 40 лв още.
Няма значение, че ще увехне. То не е гаранция и че няма да изгуби гривната, така че не гледай от тази страна на нещата.

Забравих да кажа, че класната лично се разплака като видя този огромен букет.

DarkAngelOfhope каза:
То ти си познаваш най - добре момичето, но според мен един по семпъл и изчистен комплект гривна и обеци (примерно) без някакви солидни камънаци :D по него и един голям хубав букет ще е много по добре от някоя солидна гривна за 100 лв.

дам, за младо момиче - нещо нежно, от голями камъни няма смисъл а и е грозно :D

без букет не може - тойе задължителен, какво като увехне? - няма да е последния, нали? :twisted:

Горе