Ами когато компютъра е изключен той НЕ работи няма как да ти работи нищо.. няма как да изкарва никакво съобщение. Ще изкарва, че неможе да се свърже със сървъра. Такова съобщение което ти искаш може да се изкарва например когато сървъра е претоварен.
;edit: това което по-горе са написали ще ти свърши работа ако разполагаш с поне 2 сървъра. Както казах.. това е се1 да 'играеш' някоя игра на спрян компютър..