Код:
<?php
$log_file="keywords.txt";
date_default_timezone_set("Europe/Sofia");
if (strpos($_SERVER['HTTP_REFERER'],'http://google') OR strpos($_SERVER[‘HTTP_REFERER’],'http://www.google')) {
$referer=$_SERVER['HTTP_REFERER'];
$url=parse_url($referer);
parse_str($url["query"],$query);
$data= "$_SERVER['REMOTE_ADDR'] търсеше за $query["q"] на date('d-m-Y') \r\n\r\n";
$fp=fopen($log_file,"a+");
fwrite($fp,$data);
fclose($fp);
}
?>
и нали трябва да го сложа в началото на всеки файл за да работи или ?