Да видим поредното обяснение за изтрия ми коментар

Статус
Not open for further replies.

relax4o

Registered
http://web-tourist.net/forum/viewtopic.php?t=118592 хайде, кажете ми този път защо ми беше изтрит коментара от тази тема ? Нищо лошо не бях написал. Уж викате да се обяснявало, дадох обяснение за това и онова с "ДОБЪР ТОН" и накрая коментара ми пак бива изтрит ? Е защо ? На никого не съм навредил с коментара като съм обяснил някои добри практики. Вече почвате за глупости да ми триете коментарите, не мога да ви разбера честно.
Казвате едно, а вършите противоположното. Май не само потребители не спазват правила, ами и самите админи нещо си забравяте думите, които сте казвали преди.

relax4o каза:
http://web-tourist.net/forum/viewtopic.php?t=118592 хайде, кажете ми този път защо ми беше изтрит коментара от тази тема ? Нищо лошо не бях написал. Уж викате да се обяснявало, дадох обяснение за това и онова с "ДОБЪР ТОН" и накрая коментара ми пак бива изтрит ? Е защо ? На никого не съм навредил с коментара като съм обяснил някои добри практики. Вече почвате за глупости да ми триете коментарите, не мога да ви разбера честно.
Казвате едно, а вършите противоположното. Май не само потребители не спазват правила, ами и самите админи нещо си забравяте думите, които сте казвали преди.

Да ти кажа честно нямам идея, защо ти е изтрит коментара.
Мога да проверя кой го е изтрил но няма да си правят трудът заради теб.
Даже няма да си мръдна пръстът, ако ще мнението ти да е най-ценното на света.
Ако не са ти написали забележка значи няма проблем за теб.

Виж..... знам, че по-принцип имаш претенции за какви ли не неща но това няма значение за мен/нас.
Твоят акаунт отдавна е загубил правото да има претенции.
Ти достатъчно пъти направи груби нарушения и нямам намерение да ти давам обяснение за каквото и да е.
Ако трябва всяко твое мнение ще бъде трито или редактирано и аз няма да разреша на никой модератор да ти се обяснява .

На всеки друг да. Ще дам обяснение или ще напиша забележка.
На теб не.
Ако модераторът прецени, че нарушението е дребно трие.
Ако нарушението ти е сериозно директно ти трие акаунта и блокира.
Тук за теб арменски поп няма.

Всяко твое мнение се проверява и при най-малко съмнение за нарушение се трие или директно те блокират.
За повече забележки или обяснения и дума не може да става.

Статус
Not open for further replies.

Горе