Да питам нещо за...

Maricha

Registered
Еми 4уте каква ми е идеята дано стане.Значи имам сървър на WoW-WoWEmu 1.9.Така компа трябва да е включен 24 4аса да има хора!Ама аз не искам да е толкова време пуснат,зашото нета ми е 12 4аса онллине.И си помислих:Нали тези от които ще си купувам Хоста ще бъде 24 4аса онлаин.Не може ли по-някакав на4ин да се ка4ат фаиловете и сърврата(програмата) да си работи и аз да я спирам и пускам от моя комп???4аткате ли??

Еми да те са 24 оnline, а за спирането трябва ти да си го направиш по някакъв начин самият сървър да се изключва през интерфейс, а като го качиш, ще трябва да го инсталнеш наново(така ще бъде най-лесно)

Това зна4и да нали??Програмта да работи а компа ми да е изключен нали??УЕСССССССС

Добре били някои ми обяснил как ще станат нещата!!!кАК ДА ГО направя да минава през това там.пИ6ЕТЕ ПЛСССС
fena1 каза:
Еми да те са 24 оnline, а за спирането трябва ти да си го направиш по някакъв начин самият сървър да се изключва през интерфейс, а като го качиш, ще трябва да го инсталнеш наново(така ще бъде най-лесно)

ДА МУ ЕБА В ХОСТА СЕГА ОТИВАМ ЗА 3 ПЪТ ДА ГО ТЪРСЯ ДАНО ГО НАМЕРЯ

Горе