Здравейте,хора мога ли да направя това скриптче да се записва в текстов документ...
Примерно textdok.txt ...
Мерси
<form action="forma.php" method="get">
Name: <input type="text" name="fname" />
Age: <input type="text" name="age" />
<input type="submit" />
</form>
forma.php e
Здравей <?php echo $_GET["fname"]; ?>.<br />
Вие сте на <?php echo $_GET["age"]; ?> години
Примерно textdok.txt ...
Мерси
<form action="forma.php" method="get">
Name: <input type="text" name="fname" />
Age: <input type="text" name="age" />
<input type="submit" />
</form>
forma.php e
Здравей <?php echo $_GET["fname"]; ?>.<br />
Вие сте на <?php echo $_GET["age"]; ?> години