Здравейте 
Тук ще си споделя една току-що развила се случка, която ту ме кара да се хиля, ту да плача...
Та за какво става на въпрос:
Един приятел ме помоли да му направя online магазин, но да е писан (а той не разбира от сайтове).Използвахме free дизайн, по негов вкус, от zymic.com.
Викаше ме понякога в неудобно за мен време да му дописвам неща по сайта и аз ги правех, без да се сърдя и протестирам.
Уж бе доволен до сега, нотази вечер ми казва, че е намерил някой, който да му направи по-добър сайт на по-добра цена.
Разпитах набързо и се оказа, че е един ~15 годишен пикльо, който преди няколко дни задаваше идиотски въпроси, свързани с условни оператори в php и всякакви подобни basics, а после се държи едва ли не така, всякаш че той самият е писал php (твърди, че не разбирам, че той знае всичко и т.н., обиждаше ме, въпреки че му бях помагал) .
И както предположих, той не му е написал нещо, а му е презентирал osCommerce, която е безплатна, но нали клиентът, както казах вече, не разбира от тия неща и се съгласил.
Е как му се вика на това ?
Тук ще си споделя една току-що развила се случка, която ту ме кара да се хиля, ту да плача...
Та за какво става на въпрос:
Един приятел ме помоли да му направя online магазин, но да е писан (а той не разбира от сайтове).Използвахме free дизайн, по негов вкус, от zymic.com.
Викаше ме понякога в неудобно за мен време да му дописвам неща по сайта и аз ги правех, без да се сърдя и протестирам.
Уж бе доволен до сега, нотази вечер ми казва, че е намерил някой, който да му направи по-добър сайт на по-добра цена.
Разпитах набързо и се оказа, че е един ~15 годишен пикльо, който преди няколко дни задаваше идиотски въпроси, свързани с условни оператори в php и всякакви подобни basics, а после се държи едва ли не така, всякаш че той самият е писал php (твърди, че не разбирам, че той знае всичко и т.н., обиждаше ме, въпреки че му бях помагал) .
И както предположих, той не му е написал нещо, а му е презентирал osCommerce, която е безплатна, но нали клиентът, както казах вече, не разбира от тия неща и се съгласил.
Е как му се вика на това ?