O oXteR Registered 27 Февруари 2008 #1 Трябва ми доклад по темата до утре трябва да съм дал :lol: :lol:
O oXteR Registered 27 Февруари 2008 #3 svilkaa каза: http://www.bgshare.com/get,326921.html Увеличете... Това от помагало ли е ? Защото цялия клас от там дърпат а не искам да е от там
svilkaa каза: http://www.bgshare.com/get,326921.html Увеличете... Това от помагало ли е ? Защото цялия клас от там дърпат а не искам да е от там