Ден на народните будители

lam3r4370

Registered
levski.jpg

Честит ден на народните будители!

http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D0%B5%D0%BD_%D0%BD%D0%B0_%D0%BD%D0%B0%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5_%D0%B1%D1%83%D0%B4%D0%B8%D1%82%D0%B5%D0%BB%D0%B8
 
Тъжно е когато честитите този "празник". Сега като се замисля това празник ли е? Това е ден в който трябва да почетем паметта им, а не трети март, разбирате ли? :idea: Знам приет е като "общонационален празник", и защо? Аз имам различни гледни виждания и мисля, че това НЕ е празник. Това е ден в който трябва да отидем на паметника им и да поднесем венците си и да сме горди с тях (примерно). Това трябва да е ден в който сирените да свирят и ние да отдадем почит на паметта им.
 

Back
Горе