Тъжно е когато честитите този "празник". Сега като се замисля това празник ли е? Това е ден в който трябва да почетем паметта им, а не трети март, разбирате ли? :idea: Знам приет е като "общонационален празник", и защо? Аз имам различни гледни виждания и мисля, че това НЕ е празник. Това е ден в който трябва да отидем на паметника им и да поднесем венците си и да сме горди с тях (примерно). Това трябва да е ден в който сирените да свирят и ние да отдадем почит на паметта им.