Диабло 3

минимум още една година. И май няма да са пак толкова класовете колкото бяха в миналата версия а ще са само 3-4 ... дано да не прецакат и тази игра че последните години нищо качественно не е излизало както като филми така и като игри ...
 
По принцип от blizzard не дават пускови дати така,че само можем да се надяваме да излезне по-скоро.

П.С Вчера четах,че започвали да правят 4-ти герой и обмисляли да има 5-ти някакъв вампир ама незнам колко е достоверна информацията
 
В някакъв сайт пишеше, че давали демо версия безплатно ако се регистрираш някъде си?
Вярно ли е?!
 
Няколко стъпки за Diablo 3 бета версията .

1. Регистрирай battle.net акаунт
2. Ако имаш Battle.net акаунт, влез от тук.
3. Ще видите линк “Настройки на бета профил
4. Изтеглете
5. Готови сте
 
Играта едва ли ще излезне по рано от средата на 2010. По план Blizzard планират първо да пуснат SC2!
 
Играта няма да излезне много скоро , за повече инфо се порови някаде из blizard бг форуми и сайтове , аз съм играл демото на играта , и ви казвам че няма да ви хареса особено ;)
 

Back
Горе