Дизайн за сайт(молба)

Kirev

Registered
Искам да помоля някой, който има времето и желанието да се ангажира с изготвянето на дизайн за даден уеб сайт, който няма да спомена тук, за да не правя реклама.
Ако случайно някой прояви добра воля, нека си напише скайп името в едно ЛС до мен.
Трудно ми е да напиша това, понеже е глупаво да искам нещо подобно и то без никакво възнаграждения, но като са ми вързани ръцете в отношение на PS... няма как. :(

Благодаря Ви предварително.
 
Писах ЛС до boby_29, а за предложения сайт..., едва ли ще свърши работа(вече го разгледах), понеже ми трябва нещо по-семпло. Нещо може би тип Google.
 

Back
Горе