Може ли някой да ми добави текст към бутона който съм сложил най от долу , единия да се казва (НОВ ОТГОВОР) а другия (НОВО МНЕНИЕ) без скобите разбирасе 
Ето бутона
http://web-tourist.net/userfiles/927.gif
Ако може да стане като този текст
http://web-tourist.net/userfiles/928.gif
Давам +1
Ето бутона
http://web-tourist.net/userfiles/927.gif
Ако може да стане като този текст
http://web-tourist.net/userfiles/928.gif
Давам +1