sentenello
Registered
Здравейте.
Ако може да ми кажете как да си сложа календар от който потребителя ще избира за кога е новината му и след това тази дата да се записва в БД-то.
Ако може по-подробно обяснение + какви трябва да са полетата в БД и т.н.
МЕРСИ.
Ако може да ми кажете как да си сложа календар от който потребителя ще избира за кога е новината му и след това тази дата да се записва в БД-то.
Ако може по-подробно обяснение + какви трябва да са полетата в БД и т.н.
МЕРСИ.