До модератор/администратор на WT

sanitara_bs

Registered
Здравейте модератори/администратори нарочно пиша тук защото видях правописни грешки в вашите правила моля оправете ги...

Пример:

Препоръчително е публикуването на темите и постовете да са на КИРИЛИЦА ! Да са смислени и добре обяснени

Да БЪДАТ смислени и т.н..

6. Забранява се:
- рекалмата на сайтове в темите на авторите

Рекламата и т.н...

Е моля Ви не бързаите като ги пишете... ;]

* Казвам го с цел да ги оправите :)

Поздрави :)
 
Мерси за забележките. Съвършенството е това, към което всички се стремим, но за съжаление понякога пръстите са ни по бързи от мисълта :]

Ако Админа има някакво свободно време, в което не играе Battlefield ще ги ремонтира, иначе щом се чете всичко - значи горе долу нямаме ядове.

Все пак, всяка градивна трябва критика да се цени положително :?:

edit : Опс, абе май вече не съм модератор (или съм забравил кое беше копчето за лок). Знаех си, че не трябваше да се бавя толкова с онзи модул за вратите :)
 

Back
Горе