sanitara_bs
Registered
Здравейте модератори/администратори нарочно пиша тук защото видях правописни грешки в вашите правила моля оправете ги...
Пример:
Препоръчително е публикуването на темите и постовете да са на КИРИЛИЦА ! Да са смислени и добре обяснени
Да БЪДАТ смислени и т.н..
6. Забранява се:
- рекалмата на сайтове в темите на авторите
Рекламата и т.н...
Е моля Ви не бързаите като ги пишете... ;]
* Казвам го с цел да ги оправите
Поздрави
Пример:
Препоръчително е публикуването на темите и постовете да са на КИРИЛИЦА ! Да са смислени и добре обяснени
Да БЪДАТ смислени и т.н..
6. Забранява се:
- рекалмата на сайтове в темите на авторите
Рекламата и т.н...
Е моля Ви не бързаите като ги пишете... ;]
* Казвам го с цел да ги оправите
Поздрави