Дразните ли се на обясненията?

Статус
Not open for further replies.

DeathGuard_

Registered
Случвало ли ви се е да ви изнервят много глупави обяснения в някои раздели (обяснения на теми, проблеми и т.н.) Би било хубаво по някакъв начин потребителите да обяснят какво искат а не да казват "Има грешка в кода, помогнете!";
:roll:
 
Ако те изнервят не отговаряй. Не виждам защо се нервиш при положение, че никой не те кара на сила да правиш каквото и да било :)
 
devent каза:
Ако те изнервят не отговаряй. Не виждам защо се нервиш при положение, че никой не те кара на сила да правиш каквото и да било :)
Точно - аз искам да помогна, никой не ме кара, просто си мисля, че тъй като ние се стараем да помагаме и останалите трябва да се стараят да обяснят темите си обстойно и точно :wink:
 
случайно да не говориш за мен ?

по-точно за тази тема http://web-tourist.net/forum/viewtopic.php?t=88266

какво да направя като не мога да кажа какво точно искам ?
сега се опитах да обясня по-подробно ..... :)

Поздрави.
 
vefc8433 каза:
случайно да не говориш за мен ?

по-точно за тази тема http://web-tourist.net/forum/viewtopic.php?t=88266

какво да направя като не мога да кажа какво точно искам ?
сега се опитах да обясня по-подробно ..... :)

Поздрави.
Ха, друга тема имах предвид, но предпочитам да не я посочвам ;)
 
Статус
Not open for further replies.

Back
Горе