DeathGuard_
Registered
Случвало ли ви се е да ви изнервят много глупави обяснения в някои раздели (обяснения на теми, проблеми и т.н.) Би било хубаво по някакъв начин потребителите да обяснят какво искат а не да казват "Има грешка в кода, помогнете!";
:roll:
:roll: