Здравейте! Преинсталирах PC-то , но сега немога да си намеря драйвери за звуковата карта. Гледах по книжката на компютъра и там пишеше:
2 channels AC`97 Audio
Кажете ако трябва да сваля някаква програмка, за да дам още информация.. Благодаря предварително!