******ЕДИТ********

Статус
Not open for further replies.

WarezBg

Registered
Ако имате сайти искате *****ЕДИТ******.
Пишете ми лично съобщения ще ви помогна.
Edit: Предварително искам да ви информирам, услугата не е безплатна. Заплаща се с SMS, ако някой го интересува може да ми пише.
 
WarezBg каза:
Ако имате сайти искате *******ЕДИТ*****.
Пишете ми лично съобщения ще ви помогна.
Edit: Предварително искам да ви информирам, услугата не е безплатна. Заплаща се с SMS, ако някой го интересува може да ми пише.

И защо? Ние искаме ли ти пари за всичките въпроси дето си задал тук?
Всъщност защо въобще те питам....
 
Статус
Not open for further replies.

Back
Горе