Имам един прост и елементарен въпрос,чийто отговор ,не е по-голям от 3-4 реда.
Защо в презентацийте и безплатната реклама се плюе по хората с готови системи,дизайни?Никой не се родил научен.Не всеки може да прави това което за друг е ежедневие.Пример: Аз мога(уж мога) да работя под линукс и да правя нещо на паскал и PHP,но това да кажем няма да го прави еди койси....
Защо в презентацийте и безплатната реклама се плюе по хората с готови системи,дизайни?Никой не се родил научен.Не всеки може да прави това което за друг е ежедневие.Пример: Аз мога(уж мога) да работя под линукс и да правя нещо на паскал и PHP,но това да кажем няма да го прави еди койси....
***** каза:леелел даже и готов дизайн си исползвал поне да го беше променил малко ами то грам .