Един въпрос към критикуващите....

Статус
Not open for further replies.

index

Super Moderator
Имам един прост и елементарен въпрос,чийто отговор ,не е по-голям от 3-4 реда.


Защо в презентацийте и безплатната реклама се плюе по хората с готови системи,дизайни?Никой не се родил научен.Не всеки може да прави това което за друг е ежедневие.Пример: Аз мога(уж мога) да работя под линукс и да правя нещо на паскал и PHP,но това да кажем няма да го прави еди койси....


***** каза:
леелел даже и готов дизайн си исползвал поне да го беше променил малко ами то грам .
 
Защо ли?
Въпроса е хубав, ами има много комплексари, който няма къде да си излеят комплексите и за тях там е идеално, те си мислят, че могат нещо но всъщност е нищо.
 
Хм.... това не ги оправдава да бълват такива неща.
Един човек ,трябва ли задължително да има познания по WEB за да има сайт?
На този въпрос отговора е същият като на следващият ми :
Един човек, трябва ли задължително да може да кара кола за да се вози ?


Честно да си каза ,това за мене е доста дразнещо,човека се опитва да направи нещо,да сбъдне мечтата си... и хоп някой се намери да го обиди.



Сега ще заключа темата си, тъй като вече полочих нужният отговор.
 
Статус
Not open for further replies.

Back
Горе