Едно аватарче

topchokt

Registered
Здравейте ,
тъй като нямам аватар който бих могъл да използвам във всички форуми на които съм член , бих искал да ви помоля да ми направите едно . Нека размерите бъдат 150х150 . Ако може нещо подобно на това
c232b85eec66ecb5.jpg

или нещо като това:
avatar2.png


Като цвета нека бъде по-тъмно .


А и нека пише IvanovBG . Също така ако е като второто нека вместо "S" да e "I" .

Ако може и да е със заоблени ъгли .

Благодаря предварително .
 

Back
Горе