Здравейте ,
тъй като нямам аватар който бих могъл да използвам във всички форуми на които съм член , бих искал да ви помоля да ми направите едно . Нека размерите бъдат 150х150 . Ако може нещо подобно на това
или нещо като това:
Като цвета нека бъде по-тъмно .
А и нека пише IvanovBG . Също така ако е като второто нека вместо "S" да e "I" .
Ако може и да е със заоблени ъгли .
Благодаря предварително .
тъй като нямам аватар който бих могъл да използвам във всички форуми на които съм член , бих искал да ви помоля да ми направите едно . Нека размерите бъдат 150х150 . Ако може нещо подобно на това
или нещо като това:
Като цвета нека бъде по-тъмно .
А и нека пише IvanovBG . Също така ако е като второто нека вместо "S" да e "I" .
Ако може и да е със заоблени ъгли .
Благодаря предварително .