Едно бутонче във футъра

Статус
Not open for further replies.
A

Anonymous

Guest
Дали ще може да се сложи една котвичка (някаква интригуваща иконка предлагам) преди Web Tourist ползва VPS от Суперхостинг (или някъде долу без значение) ,която да те праща най-горе в сайта. Идеята ми е такава, че като стигна най-долу в сайта - после ,чрез скрола трябва да се качвам най-горе :> За мене лично, по-удобно ще е това да става с някой линк :)
 
Има и други алтернативи освен котвичката, няколко комбинации от клавиши на клавиатурата, но все пак рекох да пробвам. Може и на някой друг да му е по-удобно ;)
 
Статус
Not open for further replies.

Back
Горе