Екип за RPG игра

Статус
Not open for further replies.

php_lover

Registered
Ние сме двама човека който набираме хора за направа на РПГ игра набираме хора защото няма да е някъква гора а сериозно нещо и ни трябват повечко хора трябват ни към 3-5 човека който са добри в php вече 2-ма дизайнери за сега имаме един имаме човек да кодира дизайна ако сте зайнтересувани от идеята по която ще правим играта ми пишете на скайп
bg_mafiota9 Мерси на всички чели тази тема а и да добавя вече имаме един дизайнер който също ще помага и с php и още един човек също ще помага с php аз и приятеля ми от скайп също ще сме в пхп
 
Да наистина братле..опитах се да проета поста ти на глас, на един дъх и се уморих на половината :?
 
SandPrince каза:
PHP_Masters каза:
аз стигнах само и още един човек също... и нататък..

кво каза? :D :D

викам, че стигнах със 1 дъх до

Мерси на всички чели тази тема а и да добавя вече имаме един дизайнер който също ще помага и с php и още един човек същоще помага
 
Статус
Not open for further replies.

Back
Горе