A akatsuki Registered 22 Март 2010 #1 Здравейте! Направил съм си фон, добавил съм картинки и така нататък, но може ли да дадете урок как да направя експлозия в/у сегашния фон?
Здравейте! Направил съм си фон, добавил съм картинки и така нататък, но може ли да дадете урок как да направя експлозия в/у сегашния фон?