Емотиконите не се показват

thex

Registered
Здравейте с PHPBB2 съм. Инсталирах му нови емотикони, но когато някой пише мнение и постави емотиконка тя не се показва, а се показва само този код като текст
Код:
g src="images/smiles/emoticon-0102-bigsmile.gif" alt="smqx" border="0" />
а трябва да е
Код:
<img src="images/smiles/emoticon-0102-bigsmile.gif" alt="smqx" border="0" />
Идеи как да го оправя?
 

Back
Горе