S Slide Registered 28 Ноември 2009 #1 Здравейте, искам да попитам как мога да сложа забравена парола във форума си. Имам SMTP сървър от хоста и незнам какви настройки трябва да напрвя на форума за да изпраща е-майл. Форумът е phpbb3 ! Благодаря!
Здравейте, искам да попитам как мога да сложа забравена парола във форума си. Имам SMTP сървър от хоста и незнам какви настройки трябва да напрвя на форума за да изпраща е-майл. Форумът е phpbb3 ! Благодаря!
S Slide Registered 30 Ноември 2009 #5 papyrus_kn каза: Под полето за парола има "Забравих си паролата". Увеличете... Да, но въпроса е че не изпраща е-майли как да настроя така, че да изпраща
papyrus_kn каза: Под полето за парола има "Забравих си паролата". Увеличете... Да, но въпроса е че не изпраща е-майли как да настроя така, че да изпраща