Забравена парола във форума

Slide

Registered
Здравейте,
искам да попитам как мога да сложа забравена парола във форума си.
Имам SMTP сървър от хоста и незнам какви настройки трябва да напрвя на форума за да изпраща е-майл.
Форумът е phpbb3 !
Благодаря!
 
papyrus_kn каза:
Под полето за парола има "Забравих си паролата".

Да, но въпроса е че не изпраща е-майли как да настроя така, че да изпраща
 

Back
Горе