Забравено потребителско име в ePay.bg

decoo

Registered
От заглавието разбирате проблема ми. Преди време бях се регистрирал, но забравих потребителското си име и парола. Някакво решение?
 
Преди време аз имах същия проблем, разреших по следния начин, обадих се на телефона за контакт за "Централен офис" и им казах че съм си забравил потребителското име, те ме питаха за ЕГН-то, после ми казаха с какво име съм регистриран там... :)
 
Здравей,

Просто би трябвало да я преместиш с Google One app за миграция. Но реално, ако става дума от Андроид на Андроид. Каква точно е ситуацията? И определено може да се инсталира на новото устройство и да се активира с юзър и пас. Дай ни повече информация, жената си ги мести лесно от дивайс на дивайс. Не е имала проблеми.
 
дали няма да ми изчезнат данните въведени в старият апп ако се регистрирам от другият андроид,как го прави жена ти
 
Здравей,

Просто би трябвало да я преместиш с Google One app за миграция. Но реално, ако става дума от Андроид на Андроид. Каква точно е ситуацията? И определено може да се инсталира на новото устройство и да се активира с юзър и пас. Дай ни повече информация, жената си ги мести лесно от дивайс на дивайс. Не е имала проблеми.
мерси братле успях!
 
с инсталиране на нов и логване
Да, класика. :) Супер. Аз все се каня и аз да си сложа, но ме изпревари половинката. То така или иначе щеше да се ползва за битови сметки най-вече. Почти вече не се ползва за фриланс търговия.
 

Горе