Забрана в IE

Doris

Registered
На компютъра на едни познати не излизат страници от един много важен за тях сайт, когато го гледат с IE. Предполагам, че случайно са включили някаква забрана...Как може да се премахне?
Не е от сайта, защото на други компютри си е добре с IE.
 
shterev каза:
от тук се оправя :?:
E, имат си FF, но предпочитат IE. Предполагам, че в по-новите версии има инструменти за блокиране на съдържание. Аз използвам само IE6 колкото да видя дали има нещо разместено в някоя стряница.
 

Back
Горе