Забрана за поддомейни?

Статус
Not open for further replies.

purko

Registered
При цялата ми уважение ама това не е ли меко казано глупаво?
Направил съм си сайт примелно и не мога да го дам тук защото е субдомейн на безплатен хостинг. Това не е ли ДИСКРИМИНАЦИЯ?

Мисля, че си е добре направено. Само сериозни сайтове да се пускат, а не някакви еднодневки на безплатен хост.

ааа може да се пускат с .tk домеин :)

едит: нали това беше сайт не за "сериозни" хора?

Идеята на забраната за поддомейните е да не си пусна аз блога, после да направя отделна презентация за форума и т.н. ми да се презентира само главния сайт (който си е на домейна). В което има резон. Проблем има... само, че решението наистина е меко казано... неправилно.

Е земете примерно
http://unacs.bg/ и
http://subs.unacs.bg/
Не става така.

докато можеше поддомейни сайтовете варираха от форуми до блогове само ...

И моето мнение е, че е глупаво (с извинение) да не може поддомейни. ОК, да е забранено, но от поддомейн до поддомейн има разлика. Аз, например си качвам всички сайтове на един хост. Всички са различни и на поддомейни и не виждам причина да е забранено да ги пускам за презентации, например... Но щом така сте решили...

FRGT10 каза:
И моето мнение е, че е глупаво (с извинение) да не може поддомейни. ОК, да е забранено, но от поддомейн до поддомейн има разлика. Аз, например си качвам всички сайтове на един хост. Всички са различни и на поддомейни и не виждам причина да е забранено да ги пускам за презентации, например... Но щом така сте решили...

Аз съм съгласен с теб, че има поддомейни които са по стойностни от повечето домейни но трябва да има правило.

Не може правилото да гласи "тъпите поддомейни са забранени".
Или всички или никой.
Ако разреша всички е се напълни с мега глупости.
И това не си е работа.

С две думи губим малко ценни поддомейни но в същото време се отърваваме от хиляди спам сайтове на всевъзможни усер-и които се логват само за да си рекламират 10-те поддомейна.

ми сложете правило да има n мнения за да пуска реклами
не ми се дават 60 лева само за да си рекламирам сайта тук като и на поддомейн си работи и се ползва

Статус
Not open for further replies.

Горе