Здравейте! От скоро някой много яко се опитва да ме ядоса в книгата ми за гости като се представя за мен ( автор admin ) и пише нек'фи простотии, че сайта се закрива... искам да попитам как да направя да не се използват никове на регистрирани потребители, че си напълник бан-системата... все го банвам и тоя все от различно IP пише 
... Благодаря предватирелно! +1