Забрана и пренасочване

GameZone

Registered
Въпросът ми е следния:

Има ли начин с javascript или нещо друго да се направи така, че когато се влезе в сайта с Internet Explorer да го изкарва или да не го изкарва ми да му изписва съобщение и да му отваря сайта автоматично с музилла :)
 
GameZone каза:
Въпросът ми е следния:

Има ли начин с javascript или нещо друго да се направи така, че когато се влезе в сайта с Internet Explorer да го изкарва или да не го изкарва ми да му изписва съобщение и да му отваря сайта автоматично с музилла :)
Не е възможно, но може да му изпише съобщение, че сайта не може да се вижда през IE :wink:
 
Да това ми е ясно, но да видим и други мнения се пак има скриптове за popup или някакви такива се трябва да се измисли нещо :) Но ако и други кажат ще не е възможно... ;)
 
Пробвай с .htaccess


<IfModule mod_rewrite.c>
RewriteEngine On
RewriteCond %{HTTP_USER_AGENT} *MSIE*
RewriteRule ^index\.html$ http://example.com/ie/ [L]
RewriteRule ^/$ http://example.com/index.html [L]
</IfModule>
 
ми аз съм на localhost не съм го пуснал още но ако можеш да ми кажеш как да го активирам щото аз xamppa не съм го барал от когато съм го инсталирал :)
 
ахх еми нямам хапмп да го видя как точно беше ама трябва да активираш mod_rewrite. от конфига на апачето
 

Back
Горе