Dj_BalthazaR
Registered
Знам, че е зима и предстоят ред празници. Харсва ми това, че сайтовете си слагат скриптове за сняг, но на мене ми пречи незнайно защо.
От многото сайтове, които посещавам, два от тях ползват един и същи скрипт за снежинки, който от него ми лагва (забавя скролването) на сайта.
Проблема е, че този снежинки са издокарани с CSS, а не е с обикновена картинка, която мога да забраня.
За това искам да ви попитам мога ли да забраня, чрез браузъра зареждането на този скрипт (.js)?
От многото сайтове, които посещавам, два от тях ползват един и същи скрипт за снежинки, който от него ми лагва (забавя скролването) на сайта.
Проблема е, че този снежинки са издокарани с CSS, а не е с обикновена картинка, която мога да забраня.
За това искам да ви попитам мога ли да забраня, чрез браузъра зареждането на този скрипт (.js)?