Закриха торентите на data.bg

Player_pz

Registered
Код:
Секцията е закрита.

Повече информация по темата ТУК.

Data.BG не одобрява и не толерира пиратството в България.

Да да ....
е какво мислите ?

our

Registered
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Бива ли такава излагация ? Най-големият пиратски сайт в България не одобрява пиратсвото 0.o ?!

staf

Registered
Да го затварят само простотии качват.Май е имало натиск да го затворят само да не засегне и другите големи торенти, този няма да ми липсва.

mizarck

Registered
our каза:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Бива ли такава излагация ? Най-големият пиратски сайт в България не одобрява пиратсвото 0.o ?!

че дата.бг е един от най колямите пиратски сайтове в европа та ако и не в целият свят
сйтовете с повече информация от дата.бг не са повече от 50

index

Super Moderator
mizarck каза:
our каза:

че дата.бг е един от най колямите пиратски сайтове в европа та ако и не в целият свят
сйтовете с повече информация от дата.бг не са повече от 50
Жалко , много жалко... но нали все пак има още тракери.
И да затворат торентите ... няма начин да спрът пиратството.. пак ще се намери някакъв начин за теглене.

kitchenbg

Registered
Само едно неразбирам, защо трябва да се правим на по-големи католици и от папата "да ме прощават хората с тази религия", но просто не го разбирам това ..............

Player_pz

Registered
Все пак това беше един от най-големите бг т.тракери ... само ме притеснява , ако други последват примера му .. :(

B13_Savage

Registered
Сървърите на Арена са в Холандия .. успех да ги затворят :?:
Дата спирали торентите .. замазване на положението .. защо не спрат търсачката !?

meho

Registered
B13_Savage каза:
Дата спирали торентите .. замазване на положението .. защо не спрат търсачката !?
щото ако спрът и търсачката няма кой да им дава по 2.4 на месец :lol:

mizarck

Registered
meho каза:
B13_Savage каза:
щото ако спрът и търсачката няма кой да им дава по 2.4 на месец :lol:
и ако мисли че те печелят от тези 2.40 много се лъжеш
към 220лв е най-евтиното за да си пуснеш банер за един ден в дата.бг

mitko876

Registered
Да наистина дата е с много пиратско съдаржание но торентите им бяха ужас но да пишат че не толерират пиратството и да даржат хостваните фаилове е просто изумяващо пък и торентите не са нелегални

B13_Savage

Registered
data.bg рекламират неща, които в по-голямата си част са тяхна собственост .. списанието, хоум-лан, разни други ..

SandPrince

Registered
ЧЕСТНО ДА ВИ КАЖА - ПИСНА МИ !!!. Писна ми от тая измет в дата.бг! уж този сайт беше най-голямата БЕЗПЛАТНА зона в българското интернет пространцтво - а сега кво!!! най-голямата пиратска общност в БГ се опитва да се изкара като невинна овчица. Е да ама не!!! Да не говорим за отношението на администраторите и на модераторите във форума им. не веднъж за най-мъничкото нарушение - като грешна запетя например - са ми затваряли цялата тема. добре че съществуват сайтове като www.dada2.com и http://hpad.data6-bg.info/ . там нещата са други - всеки който поиска помощ я намира - особенно в DADA2 - казвам го от личен опит. От доста време съм им вдигнал мерника на тия селяндури и се чудя как да направя некъв сайт който да е за наистина БЕЗПЛАТНИ неща . Ако вие имате идея казвайте,..... май се отклоних от темата. няма да се учудя ако скоро време не вземат да затворят и безплатното пространство което предлагат. ето ви и извадка от това което казват за пиратството им:

Код:
Днес 13.02.2007-ма година, 
Екипът на Data.BG взе единодушно решение да закрие торент секцията на уеб сайта. 
Причините са много, едни от които са: 
1. Създаване на лошо име на уеб сайта (пирати и т.н.) 
2. Ограбване на създатели на интелектуален продукт (особено на български) 
3. Спам, вулгаризми и потребители, които качват материали нарушаващи Законите на Република БЪлгария 

Извиняваме се на потребителите, които са качвали собствени материали (не нарушаващи Закона за авторското 
право и/или други Закони на Република България). 

Data.BG не одобрява и не толерира пиратството в България 

P.S. Всички мнения целящи обиди към екипа на Data.BG ще бъдат изтривани. Моля, бъдете конструктивни.

ХА! Обиди ли!!!.......... айде да не казвам каво мисля за тях тука че може да отнеса некой бан! :x

Dido_net

Registered
Те са... ШМАТКИ ! :x
Data бъгъ...
Пирати.. а що не спрат и платената търсачка? Или не направят торент тракера платен??? :x

Горе