Заплащане за сега няма да има, но когато спечелим... :)

Статус
Not open for further replies.

xmmm

Registered
Здравейте,
вече имате предупреждение за спам и за критики към сайт.
Разбираме, че няма начин да прекратите тези нарушения освен с бан.
Засега бан няма да има но правата ви като потребител ще бъдат ограничени до минимум за да не можете да притеснявате останалите и да им спамите в темите.
При първа възможност (нарушение) ще ви блокираме.

Значи логиката ви е, че аз мога да пусна тема и да се пробвам да измамя някои, и нищо няма да ми направите, а ако някои се пробва да предупреди за това получава "забележка" защото му осирам темата??? През последната седмица имаше сигурно 10 теми, които предлагаха едно и също: "заплащане няма да има за сега, но когато спечелим пари ще получите". И какво е това, каква е гаранцията, че човека ще ми даде пари ако спечели нещо, при положение, че повечето имаха до 10 мнения във форума. И не трябва ли вие да сте тези, които да пазите потребителите си от такива хора ? То тогава форума ще се напълни с отрепки, които гледат само как да измамят някого. Не мога да разбера как така седите и гледате отстрани, вярно е, че потребителя си отговаря за себе си, но все пак...

Другото за което пиша тази тема е, че аз нямам намерение да си мълча ако видя пак подобно нещо, така че ако решите ме "блокирайте" още сега.

А, и да не отварям нова тема, искам да кажа още нещо:

Търси се екип за сайт:
Администратори, модератори, пограмисти(c,c++,c#,php,mysql,html,css,.Net), сео оптимизатори,чистачи и готвачи. Също така ако някои има място за офис за да можем да се съберем.

Като изкарам някои лев от сайта ще ви платя, проекта ще е много голям, така че ще има пари за всички !

Въпросният потребител не е предлагал заплащане в темата си.
Ти специално питаш "ще има ли заплащане", защото си решил да спамиш.
Това е спам.
"Осиране" на теми няма да можеш да правиш тук.
Ти какъв си по професия? Професионален модератор ли?
Всеки сайт ще трябва да плаща на модераторите ли?
Според теб ако web-tourist.net търси модератори ще трябва да предложи пари.
Пари на теб? Да си модератор? :)
Стига бе човек. Недей така да се взимаш на сериозно.
И пари да даваш няма да те вземем за модератор.

Но ето, дадох ти да се изкажеш безплатно ( от мен да мине ).
Успех ти желая.

Статус
Not open for further replies.

Горе