Зарежда ли ви Фейсбук

deam0n

Moderator
Екип
Зарежда ли ви Фейсбук?

Код:
Тази уеб страница не е достъпна
Сървърът на www.facebook.com не може да бъде намерен, тъй като търсенето в DNS не бе успешно. DNS е услугата за мрежи, която преобразува името на уебсайт към неговия адрес в интернет. Тази грешка най-често се дължи на липса на връзка с интернет или на неправилно конфигурирана мрежа. Може също да бъде причинена от блокирал DNS сървър или от защитна стена, която спира достъпа на Chromium до мрежата.
Можете да направите следното:
Презаредете тази уеб страница по-късно.
Проверете връзката си с интернет. Рестартирайте всички маршрутизатори, модеми или други мрежови устройства, които използвате.
Проверете настройките си за DNS. Свържете се със системния си администратор, ако не сте сигурни какво означава това.
Опитайте да деактивирате предвижданията за мрежата, като изпълните следните стъпки: Отворете менюто с икона на гаечен ключ > „Настройки“ > „Разширени настройки“ и премахнете отметката от „Предвиждане на мрежовите действия, за да се подобри скоростта на зареждане на страниците“. Ако това не разреши проблема, препоръчваме ви да изберете тази опция отново, за да подобрите ефективността.
Добавете Chromium като разрешена програма в настройките на своята защитна стена или антивирусен софтуер. Ако вече е такава, опитайте да го изтриете от списъка с разрешени програми и да го добавите отново.
Ако използвате прокси сървър, проверете настройките му или се свържете с мрежовия си администратор, за да се уверите, че сървърът работи. Ако смятате, че не трябва да ползвате прокси сървър, коригирайте съответните настройки: Отворете менюто с икона на гаечен ключ > „Настройки“ > „Разширени настройки“ > „Промяна на настройките на прокси сървъра...“ и се уверете, че за конфигурацията ви е зададено „no proxy“ или „direct“.

На мен само https://touch.facebook.com/?_rdr това ми зарежда от всички версии на ФБ..

tedo96 каза:
И на мен не ми зарежда..

Пробвай версията за тъч устройства (touch.facebook.com) .. Аз пробвах поне с 10тина проксита и само няколко ме редиректнаха към нея.. Дори m.facebook.com не ми го отваря..

deam0n каза:
tedo96 каза:
И на мен не ми зарежда..

Пробвай версията за тъч устройства (touch.facebook.com) .. Аз пробвах поне с 10тина проксита и само няколко ме редиректнаха към нея.. Дори m.facebook.com не ми го отваря..
С версията за тъч си го отваря нормално.

SveXteZ каза:
http://www.downforeveryoneorjustme.com/ :?:
Яко.
А иначе за новите емотиконки във ФБ ... нещо не ме кефи, защото сега ще стане една шарения ... чудо..

eros каза:
По нета се пише,че @anonymous имат пръст в това :shock:

Е то сега ще се появят какви ли не версии ... вчера емотиконките ги нямаше, а днес ги има. По съм склонен да вярвам, че ФБ са работили нещо по сайта и за това го нямаше..

vinsbg каза:
eros каза:

Е то сега ще се появят какви ли не версии ... вчера емотиконките ги нямаше, а днес ги има. По съм склонен да вярвам, че ФБ са работили нещо по сайта и за това го нямаше..

Мдам, много по-вероятно е уеб сайт на стойност милярди долари, да го спрат само за да могат да добавят нов сет от емотиконки. :)

qazxsw каза:
vinsbg каза:
eros каза:

Мдам, много по-вероятно е уеб сайт на стойност милярди долари, да го спрат само за да могат да добавят нов сет от емотиконки. :)
Няма нужда да спорим сега. Причините може да са хиляди.
Само казвам, че не вярвам анонимните да са замесени и, че съм по склонен да вярвам, че ФБ са правили нещо.
Не е като да не се е случвало нали ?!
А и това не означава, че глобално е нямало ФБ ...

vinsbg каза:
А и това не означава, че глобално е нямало ФБ ...

Да само в 2/3 от Европа и в САЩ..

Пък и е малко несериозно за едни иконки да паднат половината сървъри..

Както и да е. Не знам, защо очаквате, че ФБ не може никога да спре да работи ?!
Ако ще да струва и колкото външния дълг на САЩ пак може да спре. Дали за минута, дали за час ...

В момента правят много промени по него ... за мобилните, ipad-и и т.н.

Горе