Зарежда ли ви facebook в момента?!

release

Registered
при мен сега е добре
преди една седмица имаше проблем жената не искаше да и зарежда изчистихме бисквитките и се оправи

djman

Registered
Или просто казват едно, после друго, това и аз го мога. Просто много шум се вдига с тия Анонимни :)

HerpaMoTeH

Registered
djman каза:
Или просто казват едно, после друго, това и аз го мога. Просто много шум се вдига с тия Анонимни :)
Или просто на много хора им харесва идеята да не бъдат марионетки на правителството :)

djman

Registered
HerpaMoTeH каза:
djman каза:
Или просто на много хора им харесва идеята да не бъдат марионетки на правителството :)

Това беше абсолютно no-sense, аз говоря да не се вдига шум толкова по тия Анонимни и да не се боготворят. That's all :D Ай със здраве ;)

HerpaMoTeH

Registered
Ако се замислеш над поста ми ще разбереш за какво става дума :) Няма как да не се вдига шум за хора, които дръзват да направят нещо, за да променят това, което не им харесва. При положение, че анонимните се стремят да премахнат корупцията няма как да нямат поддръжници, особенно в "некорумнпирана" страна като нашата :)

Горе