A as0s Registered 20 Януари 2010 #1 Здравейте отново сложих htcess в Админ панела .. само аз да мога влизам но 1 фр иска и той самоче нема реално ип мога ли да направя нещо и той да влиза .. ???
Здравейте отново сложих htcess в Админ панела .. само аз да мога влизам но 1 фр иска и той самоче нема реално ип мога ли да направя нещо и той да влиза .. ???
B Blagoicho Registered 20 Януари 2010 #3 Пробвай това http://web-tourist.net/login/login/view.php?st=2328