L loggers Registered 7 Юли 2009 #1 флудят ми сайта някой ако може да ми даде защита за това ще е супер.. ПП: На Windows XP съм
A alex95_bg_2 Registered 7 Юли 2009 #3 Не знам в колко теми го казвам Трябват ти syn cookies, екстра на ядрото на линукс Ако намериш нещо друго, аз не съм чувал за подобно и се справиш може да споделиш Или пък намериш файъруол от рода на iptables за боза
Не знам в колко теми го казвам Трябват ти syn cookies, екстра на ядрото на линукс Ако намериш нещо друго, аз не съм чувал за подобно и се справиш може да споделиш Или пък намериш файъруол от рода на iptables за боза