Здравейте на всички! Току що се регистрирах във форума, заради един проблем, който възникна във връзка със сайта ми.
Имам сайт за онлайн телевизия, който няма никакви защити, освен тази на кода /десен бутон/, която може да бъде преодоляна много лесно чрез горните менюта на различните браузери. Точно поради това преодоляване на десния бутон си открих част от линковете на телевизиите в друг, конкурентен сайт. Аз лесно мога да променя линковете, но утре човека отново ще ми разгледа кода и ще си вземе, каквото му трябва.
Въпроса ми е, има ли начин самия код на Windows Media Player, пък и на страницата, да бъде защитен, за да не ми се крадат толкова много линковете на телевизиите. Благодаря предварително!
Поздрави!
Имам сайт за онлайн телевизия, който няма никакви защити, освен тази на кода /десен бутон/, която може да бъде преодоляна много лесно чрез горните менюта на различните браузери. Точно поради това преодоляване на десния бутон си открих част от линковете на телевизиите в друг, конкурентен сайт. Аз лесно мога да променя линковете, но утре човека отново ще ми разгледа кода и ще си вземе, каквото му трябва.
Въпроса ми е, има ли начин самия код на Windows Media Player, пък и на страницата, да бъде защитен, за да не ми се крадат толкова много линковете на телевизиите. Благодаря предварително!
Поздрави!