darknezz_zone
Registered
Може ли да ми драснете едно индексче ? Не искам нищо особено. Ако може само "header, отдоло menu и вляво,дясно и самата страница да има по едно
табче, като примерно анкета за да мога да си правя аз.Абе горе долу искам да е като индекса на dj balthazar. Искам само "header,menu и в всяка страна (ляво,дясно и центъра на страницата) по нещо като табче". Мерси предварително
ЕДИТ: Ако може да е с картинки и онези там css. Ако някой го направи МНОГО МУ БЛАГОДАРЯ !
табче, като примерно анкета за да мога да си правя аз.Абе горе долу искам да е като индекса на dj balthazar. Искам само "header,menu и в всяка страна (ляво,дясно и центъра на страницата) по нещо като табче". Мерси предварително
ЕДИТ: Ако може да е с картинки и онези там css. Ако някой го направи МНОГО МУ БЛАГОДАРЯ !