Привет,
незнам дали имаше точно такъв код тук(не че го знам къде е)
Трябва ми код който разпознава браузъра ти (незнам може и с най-обикновената функция за разпознаване с PHP)
и ако съвпадне например с Opera браузър да отвори index-opera.php
Ако си с МСИЕ то да отвори index.php (тоест да го зареди де..)
Звучи ми лесно за направка.. там за разпознаването и проверката, ама как ще се направи да зареди съответния индекс.. това не ми е ясно.
Трябва ми само за 1 страница. Че имам едно меню дето ходи из страницата на опера, пък на ие си е на едно място. Прая настройки така да изглежда хубаво и точно на опера а на msie е некфо забутано в ъгъла...
Благодаря предварително ! :wink:
незнам дали имаше точно такъв код тук(не че го знам къде е)
Трябва ми код който разпознава браузъра ти (незнам може и с най-обикновената функция за разпознаване с PHP)
и ако съвпадне например с Opera браузър да отвори index-opera.php
Ако си с МСИЕ то да отвори index.php (тоест да го зареди де..)
Звучи ми лесно за направка.. там за разпознаването и проверката, ама как ще се направи да зареди съответния индекс.. това не ми е ясно.
Трябва ми само за 1 страница. Че имам едно меню дето ходи из страницата на опера, пък на ие си е на едно място. Прая настройки така да изглежда хубаво и точно на опера а на msie е некфо забутано в ъгъла...
Благодаря предварително ! :wink: