За всички участници в ПТП и не само

crashbg

Registered
CrashBG.Com - сайт за всички участници в ПТП, адвокати, дознатели, следователи, застрахователи и за всички онези който се интересуват от темата ПТП. Сайта има и ФОРУМ с много полезна информация за това какво да правим когато сме участници в ПТП.

PoDMaTRiX

Registered
Ми да ти кажа чесно не ми харесва. Хеадъра бива, но това сиво на отиз бял фон отдолу мн кофти ми соти.

crashbg

Registered
Приемам забележката, но за да бъде изцяло завършена критиката ти :wink: трябва да ми кажеш - Според теб какъв цвят да сложа ?
В смисъл какъв ще е добре според теб :wink:

morkov4o

Registered
мн реклами ... мн страшно мн направо ... и дизайна не ми харесва ... ако оправиш тези неща ...

Admin

Registered
crashbg каза:
Да разбирам, че многото реклами са проблем за сайта...???

Без тях се оказа, че не става.
Просто не става без банери.
Аз най много мразя банерите но няма друг начин за реклама.
Сайта е тематичен и има информация за "еди какво си".
Понякога се налага човек да се учи в движение.
В смисъл :
Еди кой си разбира от програмиране, друг от дизайн тряти от ПТП-та.

Или трябва да са трима човека или трябва този дето разбира от ПТП-та
да се научи да прави сайтове.

Това е истината.

Аз няма да забравя, че един човек преди време задаваше някакви
странни въпроси относно новия си сайт ( predavatel.com ) и
хич не се справяше.
И аз си мислех "Къде е тръгнал пък той" ама сега си мисля
"Я па тоя къде е стигнал". :)

crashbg

Registered
Аз от HTML, PHP и каквото и да е там свързано с тези езици не разбирам и грам. Това което виждате като готов продукт съм си го правил сам. Задавал съм въпроси на кого ли не за да изглежда така както го виждате в момента. Знам, че винаги може и по-добре :wink:
Аз разбирам от разследване възстановяване на ПТП и съм далеч от HTML, PHP и т.н.

Приемам всички забележки с изключение на тази за банерите. Живеем във век на технологиите и рекламата е неразделна част от успеха на всеки без значение в каква област се занимава.

Doris

Registered
По отношение на съдържанието тоя сайт е супер. Дано само не ми се налага да го използвам наистина ( аз все още си търся кола).
Има някои неща които ми вадят очите и направо не се четат - червеният шрифт и надписите new.
Желая ти успех! :)

morkov4o

Registered
аз хубаво ти натраках какво е зле :) но не казах какво е добре :) таа... мн ми харесва че си направил сайта на различни езици ... това означава доста голяма алдитория :) този речник от къде го избара:) хвана ми окото :П[/list]

crashbg

Registered
Ами първо преведох сайта на English и след това с помоща на интернет и на другите езици. Имам превод на още 6 езика, но ще стане много претрупано със знаменца и затова не съм ги сложил. Според мен English и Deutsch са основните за един сайт.

morkov4o

Registered
и според мен аз съм знам Deutsch i English :) но аз те питам за онлине преводача от каде го набара;)

morkov4o

Registered
интересно ми е рекламата от каде си я сложил :)

morkov4o

Registered
аз я видях :) от къде е:П

crashbg

Registered
Уеб сайта на CrashBg.Com вече е с нова визия. След всички отправени към мен критики тук във форума се замислих и ето моята реакция не закъсня. Очаквам мненията ви. Моля Ви не ме спестявайте критиките, аз от тях се поучавам. :?:

Doris

Registered
Много впечатляващо. Изглежда добре се справяш с картинките, за разлика от мен. Как успя да промениш изгледа на сайта?
Текстът на он-лайн преводача е отрязян от страни.

crashbg

Registered
Благодаря за хубавите думи :wink:
Малко Fotoshop, PHP, HTML и промяната е налице. :p
Това за текста на преводача и аз го видях, но неможе да се събере иначе. Това е максималният размер. Според мен важното е да върши работата за която е предназначен преводача :?:

Горе