За едно меню

mn_dolen

Registered
Хора интересувам се от ето това меню http://web-tourist.net/login/login/view.php?st=1997
как мога да махна най-накрая в дясно излишното място след бутон 8 :lol:

Мерси за помощта :)
 
Код:
html, body
{
color: #8c909a;
font-family: Verdana, sans-serif;
font-size: 12px;
padding: 0;
margin: 0;
background: #1e1e1e;

}


.body
{
margin-left: auto;
margin-right: auto;
padding: 0;
width: 771px;
}



#menu
{
margin: 10px 0;
background: #aeff00 url("kartinki/back.gif");
height: 42px;
line-height: 42px;
}



#menu a
{
color: #000;
font-weight: bold;
border-right: 1px solid #5b9400;
display: block;
float: left;
padding: 0 10px;
}

#menu a:hover
{
background: #aeff00 url("kartinki/hover.gif");
}

#selected
{
background: #aeff00 url("kartinki/back.gif");
}

a
{
color: #fbaf32;
text-decoration: none;
}

a:hover
{
color: #f0e155;
}
 
Това и аз го направих, но не помага... Дори да добавиш още 2 бутона пак остава празно място ... Просто искам да го махна менюто да е до края на последният бутон :cry:
 
Е как бе аз го направих и става :)

Искаш това пространство в дясно на края на менюто дето е да го няма нали ?
 
jack_the_ripper каза:
Е как бе аз го направих и става :)

Искаш това пространство в дясно на края на менюто дето е да го няма нали ?
Да точно това искам :(
 
.body
{
margin-left: auto;
margin-right: auto;
padding: 0;
}
просто сложи width колкото пиксела трябва за да се виждат бутонитеи да няма остатък
Както казва и Liberate
 
Честно казано сега чак видях мнението му, но аз го пробвах този начин и просто не ставаше ... А сега реших да опитам пак и го нагодих Ае според мене точката е за LIBERATE (Disturbed 4ever :) :) :) )
 

Back
Горе