Звук в сайта

lichnoooo

Registered
Искам да сложа звук в страница, да не е с плеър, ако може да е скрит.

Благодаря предварително
(+1)
 
http://www.htmlcodetutorial.com/sounds/_BGSOUND.html
http://www.thesitewizard.com/webdesign/backgroundmusic.shtml
Код:
<bgsound src="mymusic.midi" loop="10" />
 
Zion каза:
http://www.htmlcodetutorial.com/sounds/_BGSOUND.html
http://www.thesitewizard.com/webdesign/backgroundmusic.shtml
Код:
<bgsound src="mymusic.midi" loop="10" />

това май само на опера и ИЕ става за мозилла май не действа
 
ами то е така, затова масово ползват флаш а не вградени функции на браузърите които работят различно при всеки браузър
 
Аз искам като цъкнат на индех-а и да се чува един звук който няма и една секунда
 
http://www.premiumbeat.com/flash_resources/free_flash_music_player/
http://www.alsacreations.fr/dewplayer-en
http://www.myflashfetish.com/
ето ти някои готови. По добре изглеждат отколкото стандратния медия плеър :)
Иначе ако искаш стандратния
Код:
<embed src="песен.mp3" width=# height=# autostart=true>

Прочети и този урок ---> http://web-tourist.net/login/login/view.php?st=709
 

Back
Горе