Някой случайно да се е сблъсквал с фреймове. И да му се е налагало да ги интегрира?
На мен сега ми се налага да интегрирам един експорт от складова програма, която експортва каталога със стоките в html с frames.
Но ми се иска да използвам любимата ми php команда include. И ми се иска да инклуудна index.html (който има 2 фрейм страници) в примерно index.php.
Обаче не става само с <?php include("cenovi_listi/index.html")?> не се показва сайта index.html
Някакви идеи .....
На мен сега ми се налага да интегрирам един експорт от складова програма, която експортва каталога със стоките в html с frames.
Но ми се иска да използвам любимата ми php команда include. И ми се иска да инклуудна index.html (който има 2 фрейм страници) в примерно index.php.
Обаче не става само с <?php include("cenovi_listi/index.html")?> не се показва сайта index.html
Някакви идеи .....