Здравейте, питане за iframe and php

anunaki

Registered
Някой случайно да се е сблъсквал с фреймове. И да му се е налагало да ги интегрира?
На мен сега ми се налага да интегрирам един експорт от складова програма, която експортва каталога със стоките в html с frames.
Но ми се иска да използвам любимата ми php команда include. И ми се иска да инклуудна index.html (който има 2 фрейм страници) в примерно index.php.
Обаче не става само с <?php include("cenovi_listi/index.html")?> не се показва сайта index.html
Някакви идеи .....
 
Колега, нищо не се показва. В сорса виждам че е вкарало информация , но в браузъра няма никой.
Ето виж: http://www.chisto-svejo.com/try2/index2.php

Дори, пробвах и друг вариант с това:
<?php
$homepage = file_get_contents('http://www.chisto-svejo.com/try2/cenovi_listi/index.html');
echo $homepage;
?>
 

Back
Горе